top of page

דוגמאות  - ניקוי בלחץ מים גבוהה

חידוש מערכות צבע בעולם הספנות

הכנת שטח לפני חידוש מערכות צבע ואנטי פאולינג בספינות הינו הכרחי למטרת אורך חיים ארוך של מערכת הצבע. כיום עושים את הניקוי ע"י התזת חומר שחיקה המוכר כ"ניקוי חול" . לניקוי חול יתרונות רבים אך גם חסרונות:

  • יצירת אבק רב הפוגע בעובדים ובסביבה

  • יצירת פוסלת רבה של החול המשומש

  • תפוקה יומית יחסית קטנה לכל מערכת ( 70-120 מ"ר ביום)

ניקוי משטחים מכל הסוגים

ניקוי משטחים מכל סוג מהסרת מזהמים שונים: בטון, אספלט, עץ ועוד. הניקוי מתבצע לכל סוגי הלכלוכים: סימני צמיגים, זפת, מסטיקים, צבע ישן, שאריות בטון, ביטומנים, פייח, דבקים ועוד. 

ניפוץ בטונים והכנה לשיקום בטונים

לעיתים נידרש להסיר שכבות עבות של בטון, הליך זה ניקרא ניפוץ בטונים CONCRETE DEMELISION  , יתרון של ה UHP הוא שהוא מנפץ את הבטון ללא פגיעה בזיון התשתית בזמן שחציבה באמצעים מכניים גורמת לזעזוע למבנה ועלולה בקלות רבה לעקם את הזיון באזור החציבה.

 

ניקוי מחליפי חום

מחליפי חום מעורבים כמעט בכל תהליכים כימיים תרמיים ברחבי העולם. כתוצאה משיעורי התפוקה הגבוהים והחומרים הבעייתיים המעורבים, יש לנקות אותם פנימה והחוצה במרווחי זמן קבועים. זה לא משנה אם הם צלחת או צינור מחליפי חום שצריך לנקות, אצלנו ניתן למצוא את הפתרון הנכון לניקיון בסל המוצרים שלנו.

 

ניקוי תבניות בטון

על ידי לחץ מתאים אנו מנקים את התבניות ביסודיות ובכך גורמים לשימור הערך של ציוד טפסנות.

תוך הקטנת הבלאי, כיום מהווה יכולת זו אתגר עבור כל היצרנים המובילים בתחום הבניה. תן לעצמך להתרשם על ידי הפתרונות שלנו.

 

ניקוי פיגומים

בתהליך הניקוי של שאריות טיט, דבק וצבע, אנו מסירים באמצעות יחידות לחץ גבוה, כמות משמעותית של שאריות מהפיגומים. תהליך זה חוסך זמן בפירוק והרכבה של הפיגום  וכמובן שומר על ציודים השונים לתווך הארוך.

 

הסרת ביטומן, מיץ בטון ובטון חלש

הסרת ביטומן היא אחת המשימות הקשות ביותר להסרת ציפוי. בזכות הדיזה המשתנה  והטכנולוגיה המיוחדת שברשותינו אנו יכולים להסיר ביטומן, מיץ בטון ובטונים חלשים לפני שיקום.

 

הסרת גומי

עד לא מזמן לקלף אפליקציה של גומי או כל ציפוי גמיש אחר היה ניתן רק ידני ( פטישונים) נכון להיום אנו פיצחנו את השיטה ובעזרת דיזות ייחודיות שאנו יודעים להרכיב על האקדח, הקילוף מתבצע בקלות (כמובן תלוי בעובי) והרבה יותר בטוח.

 

 

ניקוי מכולות, יציקות, מסננים

בשום מקום אין תנאים שונים כמו כאן.

 הקושי במשימה זו הוא בביצוע הניקיון ביעילות ובהגנה על החומר ככל האפשר.

לכן ויסוט לחץ העבודה מקבל משמעות אדירה ואנו יודעים להתאים את הלחצים והספיקה בהתאם לאלמנט.

 

ניקוי מכונות בניה                                                                                                     

ניקיון מכונות בנייה מזוהמים משאריות בטון. הגורם החשוב הוא לא רק מראה נקי, אלא גם כדי לשמור על השקעות יקרות. במיוחד עם הסרה של זיהום חמור במיוחד, עם דיזת קוברה אנו נקבל תוצאות מדהימות.  זה תמיד נהדר לראות איך אפילו את הבטון הקשה ביותר ואת שאריות ביטומן ניתן להסיר עם מים בבלבד.

 

ניקוי חזיתות

אלפי לקוחות החליטו לשנות את שיטת ניקוי החזיתות לניקוי בלחץ גבוה. טמפרטורות מים או מהירויות זרבובית יכולה להיות מגוונת בכדי להתמודד עם כל סוגי החומרים. כגון, פוליסטירן (חזיתות בידוד תרמי) מתכת, זכוכית, אבן חול, טיח, לבנים או בטון קשה.

 

ניקוי ציוד חקלאי

כל סוגי המכונות החקלאיות צריכות ניקיון קבוע. לכן צריך עוצמה בלחץ גבוה כדי לצמצם באופן דרסטי את זמני הניקוי. כל מי שמוכן להשקיע קצת יותר, יהיה מרוצה מתוצאות ניקוי איכותי יותר בהפסדים קטנים ביותר של זמני תפעול.

Anchor 1
Anchor 2
Anchor 3
Anchor 4
ניקוי בלחץ מים גבוה
ניפוץ בטונים
ניקוי תבניות בטון
bottom of page